Biz Kimiz?

Bilişim teknolojileri alanında ürünler geliştirme ve ürettiği ürünler ile ülkemize katma değer katmak için kurulduk. 2019 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Birçok proje katıldık ve ürettik.


Başarımızın kaynağı müşteri memnuniyeti. Sistemi üretmeden tüm ihtiyaçlarınızı analiz edip, kullanım kolaylığı sağlayan sistemleri üretiyoruz. Teknik desteğe önem veriyoruz, 7/24 problemlerinizi çözüyoruz. Disiplin ile çalışıyoruz.
Türkiye'nin önde gelen firmaları için birçok ürün ürettik. Temel çalışma alanımız test sistemleri, otomasyon sistemleri, yönetim panelleri, kurumsal web siteleri olarak gruplanıyor. Tamamen müşterinin ihtiyacına göre sistemleri üretip şekillendiriyoruz.

Sahada kontrol edip ihtiyaçlarınızı dinliyor, kendi bilgi birikimlerimiz ile harmanlayıp mükemmele ulaşıyoruz. Üretim çağında hayatta kalmak isteyen firmalar için işlerini dijitale dönüştürüyoruz. İş süreçlerini rahatlıkla kontrol etmelerini sağlıyoruz.

01.

ANALİZ

Hayallerinizi önce sizden dinliyor sonrasında saha analizi yapıyoruz. Sizin gördüğünüz eksikler ile personellerinizin gördüğü eksikleri harmanlıyoruz. Kendi bilgilerimizi de ekliyoruz fakat analiz sistemin ömrü boyunca devam ediyor.

02.

GELİŞTİRME

Güncel teknolojileri kullanıp sistemin üretimine başlıyoruz. Tasarımını firmanıza uygun şekilde tamamlıyoruz. Daha önce kullandığınız ve aşina olduğunuz bir yazılım var ise tasarımı ona uyarlıyoruz. Kullanmanızda kolaylık sağlıyoruz.

03.

TEST

Üretilen sistemin testlerini öncelikle biz yapıyoruz. Tamamlanmadan önce size erişim açıp kontrol etmenizi, herşeyin uygun olup olmadığını teyit ediyoruz. Herhangi bir aksilikte teslimattan önce düzenlemeleri yapıyoruz. Projeyi anahtar teslim veriyoruz.