Logo Flow

Günümüzün globalleşen iş dünyasında gerek iş süreçlerinizi hızlandırmanıza, gerekse rakiplerinize fark atarak rekabet ortamında ön sıralara yerleşmenize destek verecek Netflow ile bilgi paylaşımı ve süreç yönetiminde zaman kayıplarına son!

Öncelikli olarak bilginin doğru ve güvenli taşınmasında etkin rol oynayan NetFlow; Netsis’in müşteri ilişikileri yönetiminden, tedarik zinciri sürecine, finans yönetiminden, dış ticarete farklı modülleri ve işletmelerin farklı departmanları arasındaki iletişimi hızlandırmak üzere geliştirildi. Böylece üretim, planlama, lojistik, finans ve idari alanlardaki farklı süreçleri kısa sürede elektronik ortama taşıyıp yönetebileceksiniz. Web tabanlı olarak geliştirilen NetFlow sayesinde internet olan her yerde ofis ortamında çalışabilirsiniz.

İşletmenizin farklı iş akış süreçlerini tek platformda birleştirecek NetFlow; kişiye özel form tasarımı, mevcut iş süreçlerinden bağımsız doküman ve iş onayı paylaşımı ile kurum içindeki iş akış süreçlerinin performansını artırırken, süreçlerinize de hız kazandırıyor. Kurum içindeki süreçlerin denetimine katkıda bulunan bu yeni ürün, aynı zamanda dokümanlarınızın akışını yönetmek üzere de tasarlandı. Süreçlerinizi elektronik ortamda akıtan NetFlow ile iş süreçlerinizin otomasyonunu gerçekleştirerek, performans artışı sağlayacak ve süreç maliyetlerinizi de düşürerek tüm kaynaklarınızı daha verimli kullanabileceksiniz.

NetFlow’u tercih etmeniz için çok sebep var

Kendi ekranlarınızı ve kendi akışınızı tasarlayarak çalıştırma ve yönetme imkanı ile ister dokümanlarınızı ister formlarınızı hemen elektronik ortama taşıyın, akış ve onay sistemine dahil etme fırsatını yakalayın.

Netsis uygulamaları ile tam entegre yapısı sayesinde, ERP, NetCRM ve NetİKS de dahil olmak üzere farklı Netsis uygulamalarındaki süreçleri birleştirip tek bir akış şekline getirebilme imkanı elde edin, ister tek başına ister sistemler arası kullanın.

NetFlow’un üstün teknolojik özellikleri ile sağladığı; süreçlerinizin her adımında gerekli yerleri bilgilendirme, arka planda iş çalıştırma ya da farklı uygulamalardan bilgi alma/bilgi verme yeteneklerinden yararlanın, uygulamalarınızı konuşturun.

İş süreçlerinizi kolayca elektronik ortama taşıyarak, hızlı ve hatasız bir şekilde işlemesini sağlayın, verimliliğinizi artırın.

Süreçlerinizin görselleşmiş hallerini inceleme, büyük resmi görme fırsatı ile iş süreçlerinizi iyileştirin.

Tasarladığınız formaları istediğiniz gibi değiştirin, yenilerini devreye alın, kimseye bağımlı kalmadan işletmenizin dinamizmini sisteminize yansıtın.

Belge izlenebilirliği, erişilebilirliği ve dağıtımı artarken, departmanlarınızın entegrasyonunu geliştirin.

Zamanlanmış görevlerinizi bırakın NetFlow yönetsin, istediğiniz her iş otomatik olsun, takibi, raporlaması kolay olsun, her zaman elinizin altında olsun.

Kritik süreçlerinizin takibini kolaylaştırın, kontrol altına alın, hiçbir işiniz sürüncemede kalmasın, zamanında tamamlansın.

Hepsinden önemlisi en yeni teknolojilerin, yeni nesil yazılım mimarilerinin üstün özelliklerine, 22 yıllık Netsis güvencesi ile sahip olun, sisteminizin sürekli yeniliklere yetenekleri artarken, geleceğe güvenle bakın, kafanız rahat olsun!