Başlıca faaliyet alanlarınız nelerdir?

Biz firmanıza özel spesifik sistemler oluşturuyoruz. Bunlar arasında; erp yazılımları, müşteri takip yazılımları, stok yazılımları, elektronik haberleşme projeleri, otomasyon sistemleri, web servis hizmetleri, kurumsal web siteleri, masaüstü yazılımları bulunuyor.

Yazılımlarınız Kanun, Yönetmelik ve Yönergeler ile uyumlu mudur?

Yazılımlarımız yürürlükte olan Kanun, Yönetmelik ve Yönergeler ile uyumludur, değişiklikler yasal süreci içerisinde hızlı bir şekilde uyarlanmaktadır.

Yazılımların kurulumu için nasıl bir donanıma ihtiyaç duyuyorsunuz?

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra Kurumunuz için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

İşletmeler için Web Sitesi Neden Gereklidir?

Web sitesi dijital ortamdaki müşterilerinize işletmeniz hakkında detaylı bilgiler verir. Kullanıcı dostu bir web sitesi ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtır. Tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanan bir web sitesi sizi rakip firmalar arasından bir adım öne taşıyacaktır. KB Yazılım olarak web sitenizin yapım aşamasına başlamadan önce sektörünüzde marka ve rakip araştırması yapıyoruz, bu inceleme sonucu elde edilen verileri harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini yapıyoruz.

Neden Mobil Uyumlu Bir Web Sitesi Yaptırmalıyım?

İnternet trafiğinin %68’i mobil cihazlardan gerçekleşiyor, önümüzdeki yıllarda bu oranın %75’i geçmesi bekleniyor. Mobil cihaz kullanımın, masaüstü bilgisayar kullanımını geçmesiyle beraber mobil uyumlu web siteleri de daha fazla önem kazandı. Google, mobil cihaz trafiğinin artmasıyla birlikte mobil uyumlu web sitelerini arama sonuçlarında üst sıralara çıkaracağını açıklamıştı. Hem kullanıcı deneyimi açısından hem de arama motorlarında rakip işletmelerin önüne geçebilmek açısından mobil uyumlu web sitelerinin son dönemde oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Web Sitesinde İyi Bir Görsel Tasarım Neden Önemlidir?

Web sitenize giren müşterinin ilk dikkatini çeken konu o sitenin görsel tasarımıdır. İnternet kullanıcıları web sayfasına girdikten 3 - 5 saniye içerisinde o web sitesinde kalıp kalmamaya karar veriyor, bu da sitenizi ziyaret eden kullanıcıları sitenizde tutabilmek için iyi bir görsel tasarımın önemini ortaya koyuyor. Site tasarlanırken kaliteli görsel, renk kullanımı, menü yapısı ve konumunun özenle hazırlanması kullanıcıların sitenizde kalmasını sağlayacaktır.

Google Ads Nedir?

Google Ads ürününüz ya da hizmetiniz için hızlı ve basit bir reklam mecrasıdır. Google Ads reklamları aracılığıyla reklamlarınız Google'da arama sonuçlarında yayınlanır. Minimum bir aylık ücret ödemenizi gerektirmeyen Google Ads reklamlarında, kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız.

Google Ads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Google Ads hesabı oluşturmak ve reklamlarınızın yayınlanmasını sağlamak için telefon yada e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Google Ads Reklamlarım Nerede Görünecek?

Reklamlarınız, Google arama sonuçlarında, organik arama sonuçlarının en üst ve en alt kısmında görünür.

Ülke ve Şehir Bazında Reklam Verebilir Miyim?

Google Ads ile reklamlarınız seçtiğiniz coğrafi konumlarda gösterilir. Reklamlarınızı dilediğiniz lokasyondaki doğru müşterilere göstermeye ve işletmenizden çok uzakta bulunan kullanıcılara gösterilmesini kısıtlamaya yardımcı olur. Bu da yatırım getirinizi artırmanızı sağlayabilir.

Facebook Reklamları Nedir?

Facebook reklamları, reklam vermek istediğiniz hedef kitlenin cinsiyetini, yaş aralığını, yaşadığı şehri ve ülkeyi, eğitim durumunu, medeni halini seçebilmenize olanak tanıyan bir reklam türüdür.

Facebook Reklamları Ürünüm/Hizmetim İçin Yararlı Olur mu?

Ürün veya hizmetinizin net bir hedef kitlesi varsa ve bu hedef kitleyi cinsiyet, yaş, lokasyon, eğitim durumu ve medeni haline göre hedefleyebiliyorsanız, Facebook reklamları sizin için son derece verimli olacaktır. Üniversite öğrencilere yönelik bir kurs veriyor ya da sadece erkeklere yönelik bir ürün satıyorsanız Facebook reklamları aracılığıyla ürün veya hizmetinizi etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Facebook Reklamlarından En Çok Faydayı Nasıl Sağlarım?

Facebook reklamlarının sizler için sağlayacağı en önemli faydası, reklamınızla hedeflemek istediğiniz kitleyi net bir şekilde belirleyebilmenizdir. Böylelikle ürün veya hizmetinizle gerçekten ilgilenen bir kitlenin reklamlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Reklamlarınızdan en yüksek verimi elde etmek için hedef kitlenizi ürün veya hizmetiniz doğrultusunda seçmeniz, ilgi uyandıracak reklam metinleri ve dikkat çeken reklam görselleri kullanmanızı öneriyoruz.

Ürün ve Hizmetlerinizi online nasıl alabilirim?

Ürün ve hizmetlerimizi KB Yazılım ( www.kbyazilim.com.tr ) adresinden yada bizimle e-posta adresimiz ile iletişim kurarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Teknik Destek Hizmetiniz Var Mı?

KB Yazılım markamız ile sadece müşterilerimize Haftanın 7 günü 09.00 - 21.00 saatleri arasında telefonla, 24 saat boyunca e-posta ile teknik servis hizmeti verilmektedir.