WEB TASARIM

Gelişen ve ilerleyen internet dünyasında yerinizi almak ister misiniz? Size özel, ihtiyacınıza yönelik ve sektörünüzde en iyi yerde yer alacağınız web çözümlerini sunuyoruz.

Sosyal medyanın başarısı, markanızı yeniden şekillendirmeye odaklanmış geniş katılımlı bir kitle yaratabilmenize bağlıdır.

by Ian Schafer

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetlerimiz Mobil Uyumlu Responsive Tasarımlar ile Profesyonel Seo Etiket Sistemi ile zenginleştirilmiş Tamamen özel bir yazılımdır. Hazır Wordpress tarzı bir site değildir tamamen özgü ve firmanıza özel bir içeriktir.

  • Firmanıza özel bir yazılım sizi rakiplerinizden farklı kılar.
  • Web tasarım-yazılım ile işlerinizi daha pratik hale getirebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.
  • Web yazılım görsel bir web tasarım ile birleştiğinde marka değerinizi artırır.
  • Web sitenizin işlevsel bir hale gelmesini sağlar.
  • Firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Web siteler internet’in ilk çıktığı günlerden bu yana her geçen gün yeni teknolojiler ile yenileri yapılan birer hizmet kaynağı olmaktadırlar. Günümüzde ise web site insan yaşamının olmazsa olmazları haline gelmiştir. İlerleyen teknoloji sayesinde markalaşma ve ismini duyurmada büyük kolaylık sağladığınız söylesek yerinde olacaktır.

Web Tasarım Süreçleri;

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için KB Yazılım ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, KB Yazılım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

KB Yazılım olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Günümüzde güncel olarak google politikalarını takip ederek Sosyal medya tanıtım, Google Reklamları, Web Tasarım, SEO , Kurumsal Kimlik vb. ihtiyaçlarınızda KB Yazılım olarak olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Full responsive uyumlu tasarımlarımız fark yaratıyor. Özel SQL yapısı kullanılarak yapılan projelerimiz mükemmel hızda çalışıyor. Google'nin indexlemesi anında olabiliyor.